Jump to content

Kako do savjetovanja?


josipal28

Preporučene objave

Naime, suprug i ja nismo u najboljim odnosima koji se mogu popraviti razgovorom medjusobnim ali i razgovorom kod nekog tko bi mogao utjecati na njegovu paranoju glede preljuba.

Inace smo zdravi, imamo veselo dijete, stan, auto... Savrseno, dok on ne odluci drugacije pa pronadje novog ljubavnika svoje zene tj. mene (izlazim s posla gdje je 700 zaposlenih, ispred mene izadje muskarac koji je zasigurno moj ljubavnik... i slicne varijante.... npr. prolazimo a njemu se tip smije jer je bio sa mnom u krevetu... Strasno!). Tesko mi je zivjeti tako a i njemu vjerujem da nije lako. prijeti razvodom. Ne zelimo ga nijedno ali ovako ne ide. Da li mozemo pri CZSS dobiti psiholosku pomoc bez pokretanja brakorazvodne parnice? I kako?

Zivimo u zagrebackoj Dubravi.

Zahvaljujem unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pokušajte u Obiteljskom centru grada Zagreba, Ulica grada Chicaga 13, tel. 01/4577-194

(preneseno s portala Moja Uprava, Obitelj, Pomoć i savjetovanje)

ili (ako još postoji)

u Predbračnom, bračnom i obiteljskom savjetovalištu, Zagreb, Kumičićeva 5, tel. 01/ 4550-926

 

svakako nazovite i CZSS područni ured Dubrava (za broj pogledajte u imenik na internetu), tražite informaciju o savjetovanju i od njih

 

ako proguglate "bračno savjetovalište, zagreb", pronaći ćete sigurno još informacija, nekih objavljenih i na ovom forumu

 

želim Vam sreću i uspjeh, prvo u traženju, a zatim i u bračnom savjetovanju :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stvar nije za obiteljsko savjetovanje, koliko za individualnu psihoterapiju Vašeg supruga, ali za koju je nužan preduvjet da čovjek shvaća da ima problem i da želi pomoć. Ukoliko su njegove uobrazilije za njega realnost, ništa od toga. Ovdje se radi o patološkoj ljubomori koja je psihička bolest. Ima li u njegovoj obiteljskoj anamnezi težih psihičkih bolesti? Odnose li se njegovi umišljaji samo na ljubomoru spram Vas ili ima i drugih paranoidnih deluzija? Možda je potrebna i farmakoterapija, no bez postavljanja prave dijagnoze, to je nemoguće reći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

postoji i na KBC Rebro nešto kao bračno savjetovalište ,nemogu se sjetiti točnog naziva ,ali savjetovalište za obitelj koja ima problema vezano i uz psihologiju zasigurno je.potrebno je otići sam tamo i naručiti se za razgovor.( to je na gornjem dijelu +bolnice i može se ući sa posebnog ulaza).teško se dolazi na red ali svi kažu da se isplati...btw ja sam imao dva termina ,ali je bivša oba puta eskivirala u zadnji čas...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija