Jump to content

poslovno nesposobna osoba


pussycat

Preporučene objave

Editirao Utjerivac zbog velikih slova:

 

 

Živjela sam u zajednici s ocem 21 godinu,te sam se u međuvremenu preselila kod sadašnjeg supruga pošto sam i ostala trudna. Nedugo nakon toga moj otac je završio na psihijatriji zbog kroničnog alkoholizma, da bi nakon pola godine bio proglašen poslovno nesposobnim a njegov brat tj. moj stric je proglašen skrbnikom. Iako sam otišla od doma gdje sam živjela s ocem adresa tj. stalno boravište mi je ostalo na toj adresi. Mene zanima dal ja imam pravo , pošto mi je ostala ista adresa i uzevši u obzir da je moj stric proglašen skrbnikom ,ulaska u stan. Nadalje zanima me pošto želim da budem skrbnik svom ocu kakva je procedura i što mi je činiti da bi to i ostvarila,pošto vjerujem da će mi i stric praviti probleme pošto nismo u dobrim odnosima a i njemu je u nekakvoj materijalnoj koristi da mu bude skrbnik. No međutim mislim da kao očev najbliži krvni srodnik ipak imam i zakonski najveća prava. Mene zanima šta je meni dalje činiti da bi ostvarila to da budem skrbnik svom ocu?? Unaprijed se zahvaljujem...

ugodan dan

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija