Jump to content

Molim savjet


mataferck

Preporučene objave

Nadam se da će netko znati odgovorit mi na moje pitanje,a pitanje je slijedeće:

Moja poznanica je bila u vanbračnoj vezi s jednim gospodinom,5 godina.

Opremila je kuću svojim namještajem iz roditeljske kuće,no,nakon 5 godina dotični ju je izjurio iz kuće i sada ona sudskim putem svoje traži natrag,a on joj to osporava navodeći na sudu kako ju ne pozna i kako ona s njim nikada nije živjela.

E sada moje pitanje:

Ja sam u to vrijeme bila često u njihovom domu,skoro svakodnevno i htjela bi joj pomoći svojim svjedočenjem,no,nebi da on to sazna,a ima nas još takvih.

Mogu li biti zaštičeni svjedok i koja je procedura?

Hvala unaprijed na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Draga,imam isti problem,poceli smo zivit od prvog dana pa tako 2.5 god. do zenidbe na zalost dijete je doslo tek poslje al zajedno ga pored toga sto je na njegovom imenu stan zajedno otplacivali i jos otplacivamo...pored pokrenute rastave!Naravno nikakvi dokaz nemam jer tko je isao za tim da ce mi zatrebati jednog dana,sad svi moji FRENDOVI koji su dolazili i boravili po par dana u nasem zajednickom stanu,boje se il se jednostavno ne zele petljati,al ne mogu ih uvjeriti da nije stvar u tom da je to ni protiv ni za za mene i njega,neg samo cista istina koja bi osigurala mom dijetetu daljni krov nad glavom koji smo zajedno stekli i da ne duljim isto pitanje mi je postavljeno i vjeruj mi da jos odgovor na to pitanje nisam saznala a takoder me zanima pa evo pridruzujem se tom tvom neznanju imolim one koji ga mozda znaju da nam probaju odgovorit

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svaka cest sto zelite prijateljici pomoc, pretpostavlam da imate i razlog sto ne zelite da to pred njim ucinite,kao kokretno u mom slucaju jer je moj bivsi policajac ito veoma nasilan,koji je sklon svacemu i mojim je svjedocima priprjetio da ce ih noc progutati zato sam se i prikljucila vasoj temi.Koliko znam na sudu se samo davaju i uvazavaju cinjenice,i zato bi mom sudu trebalo bit zasticeni il barem saslusani bez straha, al osobe koje zele dat istinitu izjavu ne usude se jer kao prvo ne zele sebe jos dovodit u neprilike samo iz razlog sto zele rec istinu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mataferck je napisao:

To ti je zakon lijepe naše domovine.

Ja sam samo htjela doznati nešto više o tom zaštičenom svjedoku,da joj napravim uslugu,ali to samo stoji na papiru,i primjenjivo je u Haagu

 

pa ukoliko uspijete dokazati da Vam je život jednako ugrožen kao što je ugrožen svjedocima u Haagu, te da je Vaše svjedočenje od posebnog značaja i za državu, a ne samo za Vašu prijateljicu, možda dobijete status zaštićenog svjedoka... :misli:

 

to što bi Vi htjeli svjedočiti ali pod uvjetom da se nikome ne zamjerite, nije dovoljan razlog da Vas država zaštiti. :jok:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija