Jump to content

Prijevremeni porod-naknada


ninanana

Preporučene objave

Znači, oduzimaju mi pravo na ono što bih, da je sve prošlo kako je trebalo, dobila...Sramotno. Uostalom, tko mi je kriv pa sam se sjetila roditi dva mjeseca ranije i proći kroz sve ružno što sam prošla...No, ovdje me više ništa ne može iznenaditi. Moram promjeniti nick u NNNI. Pod hitno.

Zahvaljujem na odgovoru. Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ninanana je napisao:

Znači, oduzimaju mi pravo na ono što bih, da je sve prošlo kako je trebalo, dobila...Sramotno. Uostalom, tko mi je kriv pa sam se sjetila roditi dva mjeseca ranije i proći kroz sve ružno što sam prošla...No, ovdje me više ništa ne može iznenaditi. Moram promjeniti nick u NNNI. Pod hitno.

Zahvaljujem na odgovoru. Pozdrav.

 

 

Draga NNNI, pa sve je potpuno isto, samo što se porodiljni počme isplaćivati 2 mjeseca prije!

 

Svoje prvo dijete rodila sam prijevremeno: 6 mjeseci sam dobivala punu naknadu, drugih 6 mjeseci tu smanjenu.

 

Iznimno, ako dijete ima zdravstvenih problema da je potrebna produljena skrb, period isplate porodiljnog se može produžiti.

 

Ako nisam shvatila pitanje pravilno, ispričavam se.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nikako ne može biti isto. Izračunajte: ako je termin porođaja bio 29.10., a dijete je rođeno 05.09., ja bih još za ta 2 mjeseca dobila punu naknadu, i tek nakon toga bi krenulo prvih 6, i drugih famoznih 6 isplata naknade. Dakle, zakinuta sam za dvije naknade u punom iznosu plaće iz razloga jer mi se dogodilo što se dogodilo. Isto je bilo i s Vama.

 

Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija