Jump to content

Kladionica novi slučaj


tetkovina

Preporučene objave

Iako sam na ovom forumu tražio pomoć prije dvije godine,

zbog procesa s kladionicom i moram priznati ostao razočaran,nadam se kako ovaj put kvalitetni savjeti neće izostati. Dakle, mjesto radnje je isto... Epilog??

Eh, to bi htio da završi dugačije ! Naime, prekjučer sam uplatio slijedeći listić...

 

 

http://img89.imageshack.us/my.php?image=ogolova14ch1.jpg

 

a danas, pošto sam pogodio ishod svih šest utakmica, u dotičnoj kladionici mi ne žele isplatiti dobitak !

Obrazloženje: tiskarska greška ... tj. pozivanje na njihovo pravilo članak 10.

 

(8) Priređivač prestaje s primanjem oklada za pojedine događaje u trenutku koji je određen na kladioničnoj listi. Svi datumi i vremena, koje objavi priređivač, mogu se u trenutku zaprimanja oklada promijeniti. Priređivač kod sastavljanja kladionične liste vodi računa o trenutku, koji objavi odgovarajući sportski savez. Nakon obrade rezultata priređivač na kladioničnim mjestima objavljuje rezultate završenih događaja. Za vrijeme primanja oklada priređivač ima pravo na promjenu tečaja. U slučaju pogreške pri ispisu, pogreške na uplatnom listiću ili očite pogreške pri unosu podataka u priređivačevo računalo, priređivač će zaprimljene oklade obračunavati po tečaju 1,00. Priređivač se može, prema vlastitoj prosudbi, odlučiti na isplatu takvih oklada po točnom tečaju, čak i ako je pogreška otkrivena nakon završetka događaja.

 

Eto, ovaj put su tečajevi OK, ali mi osporavaju postavljenu granicu 0 golova. Vele u centrali to je greška i nećemo vam isplatiti dobitak. Eventualno, nude mi povrat uloga. Što mi je činiti ??

 

:-?:-?:-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija