Jump to content

Problematični susjedi


martini

Preporučene objave

Sa susjedima već godinama imam problema , Vrijeđanje, provociranje, dakle ono što čovjeka zbilja uznemiruje, ali pri tom ne trebate očekivati nikakvu zaštitu policije ili pravosuđa -kao što vidimo i na primjerima s ovog foruma.

Međutim, taj je susjed prije nekoliko godina zatečen od strane policije sa opijatima ,i dobio je prijavu za posjedovanje i navođenje drugih na korištenje opijata.

O tome je pisao i lokalni tjednik.

Duže vrijeme o tome se ne čuje, pa sam preko privatnih kanala saznao da u nadležnom Općinskom sudu taj slučaj nije procesuiran.

Zanima me da li mogu i kako , kao zainteresirana strana, saznati gdje i da li se uopće vodi postupak ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...

Još uvijek nema nikakvih naznaka da je ovaj slučaj negdje procesuiran.

I nakon ovoliko proteklog vremena kakav biste vi zaključak

donijeli o tome što se dogodilo s tim predmetom ?

Tim prije što je već jednom zataškan slučaj gdje je ta osoba sa još jednim "poljoprivrednikom" uzgajala stabljike marihuane , i nikom ništa...

Kome se mogu obratiti za informacije :DORHU ili dopis USKOKu ,jer očiglednu netko ne obavlja savjesno svoju dužnost?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija