Jump to content

Ovrha radi Tcoma!!!!!!!!!!!!


Nerd

Preporučene objave

Dugujem oko cca. 50.000 Kn. T comu no riješenje o ovrsi uručeno mi je tek 2005 godine jer sam često na putovanjima(riješenje je napisano u prolječe 2000. godine. Nemam nekretnina ni vrijednih pokretnina- Nisam napisao žalbu na riješenje-Što bi mi bilo najpametnije ukoliko postoji mogučnost nastavka ili obnove procesa??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Ma sve je to meni jasno... no mene zanima dali mogu traziti obnovu postupka jer ponavljam da sam papire dobio 5 godina nakon sto je postupak zavrsio. Nisam se stigao niti zaliti... Takodjer kamatna stopa je preko 14% a to je navodno max dopustena kamatna stopa u Hrvatskoj...ponavljam navodno. Jer da je tako kako je sada to znaci DOSLOVNO da bi i moji unuci morali placati kamatu proizaslu iz 50.000 kn!

Vjerujte mi puno putujem i razgovaram sa ljudima-toga vani jednostavno nema. Nije toliki problem sa racunom koliko samo urucenje presude i doticne kamate...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

A kako bi ti želio da ti uruče kad stalno putuješ. Uručiti se može i odraslom članu kućanstva.

Osim toga, kako je moguće da napraviš račun od 50000 kuna a da ovdje kukaš da nemaš love za platiti.

ako nemaš love, onda nemoj pričati niti putovati, a ako imaš onda plati jer 50000+14%godišnje za svaku godinu+sudski troškovi=puno love da boli glava

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija