Jump to content

Molim pomoć


puhveliki

Preporučene objave

Dana 26. 10. 2006. godine bio sam sudionik prometne nesreće sa lakše ozlijeđenima ali uz veliku materijalnu štetu. Tijekom očevida policajci su u svom izvješću okrivili mene za prometnu nesreću iako je u biti bilo drugačije. Napominjem da nije bilo svjedoka osim mene i drugoga vozača. Tijekom vođenja procesa na prekršajnom sudu odbacio sam izvješće policije kao neutemeljeno jer isti nisu napisali u izvješću ono kaj sam ja izjavio. Nakon prvoga ročišta sutkinja je kao svjedoka pozvala drugog sudionika kao svjedoka koji se nije odazvao na dva ročišta dok ga je treći put trebala privesti policija na saslušanje što nije odrađeno. Danas 15.10.2008. dobivam rješenja da sam ja kriv iako drugi sudionik nije pozvan na sud da daje iskaz. Napomenuo bi da sa ovim gubim sva prava na naplatu materijalne štete i postajem krivac.

Pitanja: kaj da sada radim, imam pravo na žalbu na Visokom prekršajnom sudu i kakve su moje mogućnosti da dobijem spor pošto je sve protiv mene i policija i sudstvo.

I na kraju: gdje se nalazi visoki prekršajni sud i adresa, ja sam inače iz Pule

Hvala na pomoći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nemate više nikakve šanse postati oštećeni.

 

savjetujem vam da provjerite u vašem osiguravajućem društvu da li je po tom štetnom događaju isplaćena šteta.

 

ukoliko jest idite na zastaru. bar nećete platiti kaznu.

 

ukoliko je vaše osiguravajuće društvo odbilo isplatiti štetu do pravomoćne presude, zastara vas može skupo koštati. presuda izostaje, osiguranje više nema obavezu plaćati štetu, a tada oštećeni ima pravo od vas potraživati naknadu štete privatnom tužbom.

 

razmislite dobro što vam se više isplati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija