Jump to content

Crveno svjetlo - pomoc ako ikako mozete


ajovanoski

Preporučene objave

Postovani,

 

jutros oko sedam sati vozio sam se Avenijom Dubravom u smjeru zapada, tj. prema centru grada.

 

Na krizanju sa Osjeckom ulicom, u trenutku kada se upalilo zuto svjetlo na semaforu nalazio sam se na nekih 6-7 metara pred zaustavnom trakom.

 

Posto sam se vozio po ogranicenju, znaci 50 km/h, a automobil iza mene bio u neposrednoj blizini, prosao sam kroz zuto.

 

Ubrzo se stvorila policija na tramvajskoj pruzi, bez rotirke, i zaustavila me.

 

Da skratim pricu, dobio sam 2000kn kazne i oduzimanje vozacke na 3 mjeseca zbog prolaska na crveno.

 

Molio bih Vas sve da mi date neki savjet kako postupiti jer uistinu mi treba vozacka, s njom zaradjujem i ne mogu bez nje. Pritom sam student, sluzbeno nezaposlen, nikad kaznjavan itd.

 

Unaprijed hvala, Aleksandar

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vozilo iza mene je stalo, zato jer sam ja bio taj koji je zadnji prosao kroz krizanje, na zuto. Naime, da sam kocio, ne bi uspio stati do zaustavne trake, a i postojala je velika vjerojatnost lancanog sudara da sam isao naglo kociti. Usto, iduci semafor je na udaljenosti od 50 metara, na koji sam uredno stao na crveno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija