Jump to content

Kako doci do oca djeteta koji je u USA radi utvrdjivanja ocinstva?


XVanda

Preporučene objave

Samohrana sam majka sedmogodisnjeg djeteta koje je rodjeno u Americi. Ime oca nije upisano. U 5 mjesecu ove godine mi je Hrvatska Odvjetnicka Komora dodijelila odvjetnika po sluzbenoj duznosti i pokrenut je postupak za alimentaciju uvjetovan utvrdjivanjem ocinstva. Nikakvih rezultata i moj odvjetnik nije ni malo optimistican.

Otac djeteta se nije javio 4 godine i nemam njegovu adresu. Imam adresu njegovih roditelja kod kojih on povremeno boravi. Da li se ista moze uraditi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na savjetu, svaka informacija je dobro dosla.

Treba mi jako dobar odvjetnik koji bi prihvatio i zalozio se za slucaj. Kao samohrana majka financijski nisam u mogucnosti snositi troskove odvjetnika, no spomenuti otac je iz imucne obitelji sto otvara mogucnost da se zainteresirani odvjetnik naplati.

Htjela bih jos napomenuti da mi je na prvom mjestu dokazivanje ocinstva a ne financijska strana price.

Nadam se barem nekom pozitivnom odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

darla_ je napisao:

vecina ljudi (koji su trazili odv od hok-a) nije zadovoljna. to je bice zato jer im vjezbenike uvale.. :-D

 

ma to je za ocekivat da odvjetnik nece dati 100% od sebe kad zna da njegov sticenik nema novca za platit mu kavu, kamoli da mu se obrati i drugi put kad mu bude trebala pomoc. Nije dobro da je tako ali se to ne moze promjeniti. Svaki odvjetnik ce se radije pozabaviti sa klijentom koji dođe u debelom mercedesu nego sa onim kojemu treba besplatna pravna pomoc.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija