Jump to content

Rješenje o obustavi ovrhe? Može li se ponovno sprovetsi ovrha?


Mrva05

Preporučene objave

Dobar dan, nadam se i očekujem da mi netko odgovri na slijedeće,moje pitanje:

29.rujna 1998. godine, dobio sam :RJEŠENJE Općinskoga suda u Puli, kojim je riješeno:" Postupak u ovom predmetu obustavlja."

Predmet je bila ovrha ,RIadria banke, sada Privredne banke,a u pitanju je bila ovrha na pokretninama. U obrazloženju piše:...kako ovrhovoditelj u ostavljenom roku nije postupio prema gore narečenom izvješću iako je uredno primio dana 12.lipnja 1998g,valjalo je temeljem članaka 136 st. 2 i 3 Ovršnog zakona odlućiti kao u izreci ovoga rješenja."

 

Medjutim, iz odvjetničkoga ureda koji zastupa Privrednu banku iz Rijeke,kojega sam zaprimio dana 20.10. 2008, upozoravaju m e, da ukoliko ne podmirim dug, pokrenuti ovršni postupak.

Inače, sam 100% invalid, bez lijeve noge, sa mirovinom od 1200 kuna, koja je opterećena ratom kredita od 435 kuna, kojega SAM PODIGNUO ZA PLAĆANNJE LIJEČENJA u barokomori, tako da na ruke dobivam 843 kune.

Zanima me,dali postoji neki zastarni rok, dali ovo riješenje obustavlja ovrhu ili ima i neki drugi put za postupak tj. dali mogu ponovno pokrenuti ovršni postupak.

zahvalan na odgovoru,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija