Jump to content

Obiteljska mirovina - obustavljena djelomicno


davor1984

Preporučene objave

Imam obiteljsku mirovinu od majke.

Upisao sam redovno apsolventsku godinu na fakultetu.

Do sada sam redovito dobivao mirovinu, i dobio sam obavijest od mirovinskog u Vukovaru da im moram dostaviti potvrdu o nastavku skolovanja do 15.10.2008. inace gubim mirovinu.

Potvrdu sam na vrijeme dostavio, te danas 10.11.2008. odem u banku, mirovine nema.

Nazovem mirovinsko da vidim u cemu je problem, prespoje me s covjekom koji navodno izracunava mirovinu, te mi on kaze da je tek danas dobio moj predmet da ga izracuna, mirovinu da izracuna, te kad on izracuna da salje dalje, i da mi mirovina moze biti isplacena u najboljem mogucem obliku poslije 24.11.08. umjesto 10.11.08.

Pitam ga zasto tako dugo, u cemu je bio problem, kaze problem je u pravnici kod koje je vasa potvrda bila od predaje (dakle 15.10.08.) do danas (10.11.08.), kaze da je ona meni to ranije odradila kako je trebala, vi bi normalno dobili mirovinu.

 

Moje pitanje, sve sam predao u zakonskom roku, i sad zbog neazurnosti jedne pravnice ja u najboljem slucaju cu mirovninu dobiti 15 dana kasnije nego li obicno. Kome se zaliti za to, to me pripadalo 15 dana radnije? Hoce li meni Hep, T-com ili kreditne kartice tolerirati ako im kazem, znate ja cu vam kasniti s placanjem jer jedna pravnica ne radi svoj posao azurno.

 

Kome se zaliti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija