Jump to content

molim pomoć sa pravnog aspekta


buducnost

Preporučene objave

...supruga i ja smo u brakorazvodnom postupku...imamo 2 djece(5,5god.i 3,5god.),ja sam dobio privremeno rješenje da se djeca meni povjeravaju na njegu,čuvanje i odgoj...(tako da djeca žive sa mnom posljednjih 4 mjeseca),sud je donijeo tu odluku,centar za soc.rad kada je dostavljao svoje mišljenje nekako se držao po strani(nisu se izjasanili koji roditelj je adekvatniji...nego su donijeli zaključak da smo obadva roditelja adekvatni-ali u različitim uvjetima;pošto ja živim u novoj kući koja je opremljena novim namještajem i imam redovita poprilično velika primanja,a supruga živi sa majkom u starijoj kući i ne zaposlena je...),ali sada je problem što ona na bilo koji način želi da djeca žive sa njom unatoč tomu što djeca ne žele živjeti sa njom,djeca žele da živu kod mene(a kod majke provode svaki vikend od petka-nedjelje),ona sada ide sa stavom da u toj dobi-je djeci potrebnija majka nego otac(dal je istina da u nekoj dobi djeci treba više jedan roditelj od drugoga-ili su oba roditelja jednako važni za djecu tog uzrasta??),i imali smo vještačenje po psihologu prošli tjedan(na što nisam uopće zadovoljan...kako je psiholog odradio svoj dio posla...jako malo se potrudio oko djece,on je zapinjao samo na pitanjima oko suživota mene i supruge,80%pitanja se vrtjelo zašto ovo zašto ono,što ja mislim...a sve vezano za suprugu i razvod braka...a ja sam mislio da će se to kvalitetno odraditi da će se maxim.posvetiti djeci i pitanjima o odnosu djece i roditelja...ne znam dal je neko prošao to vještačenje pa me zanima jel isto tako...jel to njihov način rada ili sam uvučen u neku zamku...i što mi se nije svidjelo što je on već prije kontaktirao sa mojom suprugom tel.u svezi dogovora termina pa je upućen u neke neistinite informacije...a umjesto mene taj termin je dogovorio moj odvjetnik...i ja sam hrvi i imam dijagnosticiran ptsp-10%,dal će to utjecati prilikom donošenja njegovog mišljenja(odnosno ima li on pravo to uzimati u obzir?)molim one koji znaju nešto o ovome(bilo sa pravnog aspekta ili da su prošli kroz sličnu situaciju da mi pomognu svojim savjetima),meni je cilj da djeca ostanu živjeti sa mnom...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija