Jump to content

problematično stanje


kida1

Preporučene objave

imam velik problem,bila sam sa zaručnikom 3 god i sad je on mene ostavio zbog brata jer je ovja problem od prvog dana u našoj vezi.Brat mu je socijalni problem ima dvoje djece jedan ima dawnov sindrom dok drugi ima 4 god i ne priča jer s njima nema tko raditi,bžena mu ima postporođajni sindrom,dok on po krčmama lunja omalovžava djecu i ženu nikad ga nema doma ...drugo otac mu je smješten u domu preko socijale i moj zaručnik je skrbnik ocu s time da mu je žena živa i zdrava i u radnom je odnosu,dom za ocem se ne plaća po mom mišljenju a to se već dosta nakupilo ako neće plačati da će socijala to uzeti,s time da on još ima jednog brata koji tamo živi sad bi on da ja idem kod njega živit a ja sam jedinica.to nema nikakvog smisal iči u kuću s takvim horor napadima,želim mu pomoć nije loš dobar je(moj zaručnik)a on ne vidi dalje od nosa jer ga brat jednostavno treba da mu uzima novce i da pazi na tu djecu dok ovaj lunja socijala im je već dva put prešla preko prstiju ja stvarno neznam što je tu normalno.Recite mi dali je moguće da će kuća biti oduzeta i njih je sad 4 u toj kuči kakvo je to imovinsko stanje molim vas pomozite da jednom znam kako dalje hvala puno : :

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Opisujete zaručnikov angažman oko bratove djece i supruge, prekid zaruka i planiranje zajedničkog života i sl., a zapravo se od svega toga u pitanju radi o (ne)plaćanju smještaja u domu za njegovog oca i eventualnom gubitku (nečijeg?!) vlasnišva nad kućom.

 

Biste li konkretizirali pitanje, obzirom da je moguće uslijed nedostatka "točke i zareza", da i nije izvučen pravi zaključak što ste htjeli pitati?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija