Jump to content

Voznja stranog vozila u stranoj drzavi


lex123

Preporučene objave

Bio sam u Italiji kod rođaka i posudio mi je auto da idem do Udina. Na auto cesti su me snimili kamerom kako vozim vise od dopustenja. Rođak me trazi da mu posaljem kopiju moje vozacke i kopiju osobne da napise da sam ja vozio auto... Zanima me dali Talijani salju prijavu u HR policiju i ako da sta me slijedi.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

@lex

 

Schengenskim sporazumom utemeljen je i Schengenski informacijski sustav (SlS), baza podataka koju dijele policije zemalja uključenih u Sporazum.

 

Braća slovenci će vam objasniti vaša prava kada im na graničnoj kontroli pocrveni ekran monitora računala kojim se skenira vaša putna isprava.

 

Ukoliko vam ništa ne stigne može vam se odbiti ulazak u države potpisnice schengenskog sporazuma radi neplaćene kazne.

 

Kod nas je rok odbijanja ulaska radi tog razloga 4 godine od pravomoćnosti prekršajne sankcije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

@lex

 

Schengenskim sporazumom utemeljen je i Schengenski informacijski sustav (SlS), baza podataka koju dijele policije zemalja uključenih u Sporazum.

 

Braća slovenci će vam objasniti vaša prava kada im na graničnoj kontroli pocrveni ekran monitora računala kojim se skenira vaša putna isprava.

 

Ukoliko vam ništa ne stigne može vam se odbiti ulazak u države potpisnice schengenskog sporazuma radi neplaćene kazne.

 

Kod nas je rok odbijanja ulaska radi tog razloga 4 godine od pravomoćnosti prekršajne sankcije.

 

Dali to ide preko policije ili ide privatno? Dali mogu dobiti koji negativnan bod radi tog prekrsaja? Bez obzira sto se to desilo u stranoj drzavi sa stranim autom?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija