Jump to content

žalba na rješenjeo prijemu


anajrim

Preporučene objave

Supruga su odbili na natječaju za posao vježbenika u državnoj službi jer nema ,po njihovu obrazloženju, odgovarajući smjer (traže društveni a on je profesor geografije i oni to smatraju prirodnim smjerom). Mi smo pronašli zakon MOZSa gdje je njegovo zanimanje klasificirano kao društveni smjer. Imamo li razloga žaliti se i očekivati kakve pozitivne rezultate? Hvala na svim idejama!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

anajrim je napisao:

Supruga su odbili na natječaju za posao vježbenika u državnoj službi jer nema ,po njihovu obrazloženju, odgovarajući smjer (traže društveni a on je profesor geografije i oni to smatraju prirodnim smjerom). Mi smo pronašli zakon MOZSa gdje je njegovo zanimanje klasificirano kao društveni smjer. Imamo li razloga žaliti se i očekivati kakve pozitivne rezultate? Hvala na svim idejama!

 

zaliti se vjerojatno mozete jer radi se o drzavnoj sluzbi

a sad dal geografija spada u drustveni ili prorodni smjer to je jako dobro pitanje na koje vam ne znam odgovoriti

 

koliko znam bar dok sam ja studirao geografija je bila na prirodoslovno-matematickom fakultetu pa po tome bi trebala biti prirodni smjer

 

a MOZS sve koji su profesori trpa u drustveni smjer zato jer

takvi ljudi kad se zaposle u obrazovnim sluzbama ne moraju jos dodatno polagati pedagosku grupu predmeta,

dok ljudi koji su inzinjeri moraju jos polagati i pedagoske grupe predmeta (pedagogija didaktika psihologija itd...)

da bi mogli raditi u sluzbama MZOS-a.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija