Jump to content

Prometna nezgoda na parkiralištu


Gordan

Preporučene objave

Vozeći desnim prometnim trakom javnog parkirališta Merkur-International/ Lesnina, Slavonska avenija 106, u Zagrebu u smijeru juga, brzinom od oko 30 km na sat, udario sam vozilom kojim sam upravljao u prednji lijevi rub drugog osobnog automobila.

 

Drugi je vozač kratio svoj put do željenog parkirnog mjesta u blizini ulaza u trgovački centar, vozeći preko označenih parkirališnih mjesta, ne poštujući prometnu signalizaciju.

Nadolazeći automobil nisam ranije primjetio zbog vozila parkiranih s desne strane mojeg vozlia. Neposredno prije mjesta sudara bio je parkiran kombi.

U drugom vozilu su se nalazili putnici, obitelj vozača koji je skrivio nezgodu. Nitko od sudionika nije bio ozlijeđen.

 

Europsko izvješće o prometnoj nezgodi nismo posjedovali niti vozač drugog automobile niti ja.

Pripadnici prometne policije učini su očevid tjekom kojeg su utvrdili kako vozač drugog automobila i ja nismo bili pod utjecajem alkohola.

Fotografirao sam mjesto događaja par minuta nakon opisanog sudara. Na fotografijama je jasno vidljiva pozicija svakog vozila.

Rješenje o prometnoj nezgodi koja se dogodila u rujnu 2007. godine na temelju kojeg bih mogao naplatiti štetu od drugog vozača do danas nisam primio.

Što učiniti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija