Jump to content

nezakonita radja


marinero

Preporučene objave

da li je ovo nezakonita radnja???

 

naime, rješenjem od 1993.g.HZZMO mi je priznato pravo na obiteljsku vojnu mirovinu kao udovici poginuloh hrvatskog branitelja.TU mirovinu sam primala punih 17 godina da bi mi se ove godine ukinula s obrazloženjem da po novom zakonu o pravima branitelja iz 2005.g. moj suprug više nije branitelj jer nije proveo 5 mjeseci u oružanim odredima narodne zaštite!! to je apsurd, pošto je bio pripadnikom 3,5 mj. i poginuo je na fronti u obrani države(imam i potvrdu o okolnosti stradavanja), tako da nije ni mogao provesti tih 5 mjeseeci koliko traže jer je poginuo braneći ovu šugavu državu!! (ispričavam se na jeziku,ali sam ogorčena!!).. DA LI JE NEZAKONITA RADNJA DA TO ISTO TIJELO KOJE MI JE DALO VOJNU MIROVINU PRIJE 17 GODINA, SADA ODUZIMA?? DA LI SE MOŽE RJEŠENJEM UKINUTI STEČENO PRAVO OD 17 GODINA ILI POSTOJI NEKI ZAKONSKI ROK NAKON KOJEG TO NIJE MOGUĆE??(čula sam da je maksimalamn rok 10 g za ukidanje stečenih prava pa se pitam da li imam osnova za tužbu općinskom sudu za zaštitu od nezakonite radnje pošto bi na Upravnom sudu trajalo godinama?)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija