Jump to content

korištenje starog godišnjeg nakon 30 lipnja


krunccrni

Preporučene objave

Prema članku 55 zakona o radu; "radnik koji je u prethodnoj godini bio u vojnoj službi" ima pravo koristiti godišnji odmor od prethodne godine i nakon 30. lipnja tekuće godine.

Moje pitanje je dali se ovo radnik odnosi na to da je prilikom odrađivanja te vojne službe taj radnik već trebao biti zaposlen.Pošto piše radnik, a ne zaposlenik pa mi taj dio nije jasan. Dakle ja sam odradio vojnu službu i nakon toga se zaposlio. Hvala unaprijed na odgovoru, Krunoslav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

krunccrni je napisao:

Prema članku 55 zakona o radu; "radnik koji je u prethodnoj godini bio u vojnoj službi" ima pravo koristiti godišnji odmor od prethodne godine i nakon 30. lipnja tekuće godine.

Moje pitanje je dali se ovo radnik odnosi na to da je prilikom odrađivanja te vojne službe taj radnik već trebao biti zaposlen.Pošto piše radnik, a ne zaposlenik pa mi taj dio nije jasan. Dakle ja sam odradio vojnu službu i nakon toga se zaposlio. Hvala unaprijed na odgovoru, Krunoslav

 

tako je da bi stekli pravo na godisnji odmor koji niste iskoristili zbog vojne sluzbe ili porodiljnog dopusta trebate biti prethodno zaposleni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija