Jump to content

komisija za prvi mjesec 2009


zivcana

Preporučene objave

drage kolege,

 

ako itko zna ispitnu komisiju na bilo koji način, molim da javi, meni je ispit 29.01. 2009. , gledam svaki dan nebi li što ministarstvo pravosuđa napisalo, ali još ništa...

 

rekli su da da tek stavljaju na internet oko 15., ali da je moguće saznati i ranije metodom pilanja ne znam koga, ali dobro...

 

eto pa molim vas javite ako saznate

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

definitivno imas pravo, ali mislim i da ih zovemo nece nam nista reci.ja sam zvala pa mi je stricek rekao preko telefona da ce biti objavljena krajem ovog tjedna, ili pocetkom drugog tjedna, ali sigurno u srijedu jer tada pocinju ispitivati.daj molim te.nadam se da cemo bar onda imati dobru komisiju.ja se nadamkaj si ti trazio na kraj roka pa te sad stavili???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala bogu da su ju objavili.meni se isto cini ok komisija.moj decko je odgovarao kod kosa i kaze da je fakat ok i jos su mi neki odgovarali kod njega.moze ti uletiti s primjerima iz kpp-a ali ako ne znas nista zato.pitala sam frendicu za erakovica rekla je da je isto ok, samo ponekad zna puno pitati,i vise daje naglasak na obvezno,nego na stvarno.a palaric,e on pita da mu referiras ona njegova pitanja i pita da mu odgovoris kratko i jasno.vidimo se u petak na pisanju presuda

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hi, htjela sam samo pitati jel ima nekih novosti ili je sve ostalo isto.imam nekih pitanja, za koje nisam sigurna pa ak znas i imas vremena daj odgovor:) 1. osiguranje između osiguravajućeg društva i štetnika

2. obvezno između koga je sklopljeno takvo osiguranje

3. prema kome se prosuđuje odgovornost osiguratelja i gdje su utvrđene odgovornosti osiguratelja

4. ako suvlasnik uloži nešto može li tražiti natrag

5. jel ima razlika između založnog prava na mjenici i trasiranoj mjenici. ja mislim da je to ono indosament i cesija ak je unesena rekta klauzula.

tnx:;

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija