Jump to content

Poziv na sud nakon poslane žalbe [presretač]


HerrKaufmann

Preporučene objave

E ovak, uhvatila me murija na autocesti Zabok - Zagreb - ful mi se žurilo u grad, i zabilježili su mi 182 km/h.

 

Kazna 1000 kuna, bez ikakvih bodova ili drugih sankcija.

 

E sad, poslao sam žalbu u PP Lučko da nisam kriv i da utvrđena brzina nije točna.

 

Stigao mi je poziv na sud i sad idem pred suca.

 

Trenutačno studiram na PDS.u na EFZG, a voženi auto je oko 15 godina stari Hyundai. Što mi preporučate da kažem sucu? Stvarno mi je bed platiti toliku lovu. Jel postoji neka forma društvenog rada umjesto kazne?

 

Inače vozačku imam od 2003. godine i nisam sakupio niti jedan jedini bod.

 

Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Najbolje bi Vam pomogao podatak da taj 15 godina star Hyundai ne može razviti tu brzinu.

 

Sa sobom ponesite potvrdu fakulteta da ste redovan student. S obzirom na vašu raniju neosuđivanost vjerujem da će sud imati razumljevanja.

 

Rad za opće dobro na slobodi se izriče tek nakon godine i nešto ako se kazna ne plati, a zatvori popunjeni. Za vas će biti dovoljna opomena.

 

I pristojno se ponašajte na sudu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ok, hvala na ovim informacijama!

 

Reći ću da sam se žurio i vozio malo brže, ali da toliko koliko piše u izvještaju nisam. Valjda će to prihvatiti.

 

petpetica je napisao:

Najbolje bi Vam pomogao podatak da taj 15 godina star Hyundai ne može razviti tu brzinu.

 

Sa sobom ponesite potvrdu fakulteta da ste redovan student. S obzirom na vašu raniju neosuđivanost vjerujem da će sud imati razumljevanja.

 

Rad za opće dobro na slobodi se izriče tek nakon godine i nešto ako se kazna ne plati, a zatvori popunjeni. Za vas će biti dovoljna opomena.

 

I pristojno se ponašajte na sudu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to su sve gluposti.na sudu se kao dokaz policije priloži video zapis i vi gospodine mogli ste imati auto star 50 godina ,recimo da je dobro nabrijan pa ste mogli razviti i brzinu od 200 km/h...glede onog "murija" osobno bi vas kaznio novčano bez ikakva oprosta,jer koji ste vi to visokoobrazovani tip a koristite žargon ulice i kriminala kad tako nazivate policajce.. nema tu rad za opće dobro,plati i nekukaj !! :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da Zagreb je nešto posebno u ovoj državi ili to samo vi neki pojedinci sebi dajete za pravo tako se izrugivati prema policajcima.. kad bi to bilo tako primjereno onda bi mjerodavno promjenili naziv i nebi dečki bili policajci već bi njihovo zanimanje imalo vaše podrugljive nazive... ajd da više nedužim niste dečki fer i niste korektni... kad znate tako lijepo izmišljati razne nazive za policajce onda nek vas uredno svaki dan kažnjavaju sve dok nebudete naučili kako se zovu dečki koji samo provode zakone .... :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija