Jump to content

ima pravde (hvala svima)


destiny

Preporučene objave

pozdrav svima

nakon dvije godine natezanja po centru i sudu napokon se mojoj

borbi za skrb nad kćerkom približio kraj...naime prošli tjedan je sud donio odluku da skrb dodijeli meni,druga strana se nije udostojila ni doći nego je poslala odvjetnika (a još živimo u istom stanu). čitanje odluke suda predviđeno je za kraj mjeseca i tad kreće rok za njenu eventualnu žalbu koju će ona sigurno uložiti samo da mi napakosti,jer sam u nekoliko navrata pokušao s njom razgovarati, ali ona jednostavno ne želi pričati o ničemu drugom osim o onome što njoj paše.

jedan od razloga pisanja ovog posta je da se zahvalim svim ljudima ovdje, čija mi je pomoć uvelike olakšala ove sad skoro i 3 godine mog rašomona :mase2::mase2::mase2: ....

poručio bih svim očevima koji se opravdano bore za skrb nad svojom djecom da ju je moguće dobiti samo hladnom glavom i argumentima i naravno stvarnom željom za tim.

sad ostaje čekati da prođe žalba ,pa se baciti na pitanje riješavanja bračne stečevine....ne moram ni spominjati da njoj ne pada na pamet izaći iz stana..(btw ona je mene tužila za razvod jer sam joj "dosadio")...ali otom-potom

 

pozdrav i velika hvala svima :mase1: :hvala:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija