Jump to content

molim vas hitno za pomoć -cigarete


martina123

Preporučene objave

obiteljski zlostavljatelj (muškarac s kojim je moja majka u svom trećem braku u životu) prijeti da će poslati policiju mojoj prijateljici i cimerici koja živi samnom jer je ona KAO (makar doidta nije) nagovorila moju maloljetnu sestru ( koja ima 15 godina) da uzme kutiju cigareta iz mamine šteke jer nije imala gdje za kupiti cigarete tu večer te joj donese a ona bi to mojoj mami vratila.Mamin muž uopće niti ne puši a sada više ni moja mama ni sestra ne žive snjime jer je manijakalni nasilnik.taj incident s cigaretama se dogodio prije 6 dana pa me zanima da li on zaista može zvati policiju zato jer je moja cimerica ( kako on kaže 9 moju sestru nagovorila na kazneno dijelo? mislim nebitno je za koga su bile cigarete ako treba reći ću da su bile za mene makar ne pušim ali mi se možda baš sada propušilo.znam da ovo djeluje jako glupo i banalno ali da trenutno imam koga drugoga pitat bih.riječ o je o jako poremećenoj osobi koja je spremna na svašta te je to jedini opravdani razlog zašto sam zabrinuta jer situacija sama po sebi jest smješna ako se izuzme njegova psihopatija

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija