Jump to content

Što očekivati?


axel

Preporučene objave

Pozdrav, danas sam imao svoj prvi kontakt sa vlastima, naime kupio sam tj mjenjao nedavno auto u puli, napravio kupoprodajni ugovor te svoj auto mjenjao za drugi...auto je registriran te ima tehnicki takodjer ali nazalost nisam znao da tablice trebam prijaviti ponovo na drugo vozilo, znaci ja sam zadrzao svoje tablice ali ih nisam prijavio da ce biti na novom vozilu te su mi danas napisali prijavu za krivotvorenje dokumenta... zaustavili su me ispred postaje i digli hajku,mislia sam da ce me lincovati...

 

u zapisniku su sve tako zapisali i sada me zanima koja mi kazna slijedi i dali postoji mogucnost na sudu za oprost posto nisam bio upucen??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Taj "dobitak" na vremenu bi se za koju godinu mogao pretvoriti u ozbiljan gubitak.

 

Ne znam ima li pogrešaka u kaznenom postupku, ali ako je policija svoj posao dobro odradila nemate nikakve šanse za uspjehom.

 

Plaćanjem dostavljenih uplatnica priznavate počinjeno kazneno djelo i prekršaj, te Vas neće ni zvati na nikakve sudske rasprave.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija