Jump to content

KNJIGA POLOŽENIH UGOVORA ILI UPIS?


anonimno

Preporučene objave

knjiga pu je sluzila za upis stanova kada na zemljistu uopce nije bila upisana zgrada nego npr. oranica, pa su onda uz polog svih potrebnih isprava dozvoljavali da se upise samo stan. al sad koliko cujem su konacno spojili te knjige (sto se trebalo vec odavno). tak da prijedlog za upis sad ide kao za zemljisnu knjigu i trebao bi dobiti broj Z, a prije se trebalo traziti upis stana polaganjem isprava u knjigu pu i dobivao se broj Zs.

ali provjeri jos na sudu-a nije lose i na internetu provjerit te cestice gdje cete trazit upis...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

još uvijek je oranica, tako piše na internetu, i ne znam da li je zgrada etažirana, uostalom baš me briga da li je ili nije, vjerojatno bi oni trebali to znati, zaprimiti papire za upis, kad bude etažirana, samo prebace u zemljišnu knjigu.

Da, ali koja je razlika sad? znači , nema razlike, tako je isto da li dam u položene ugovore ili upis? oni bi trebali postupati isto?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

još uvijek je oranica, tako piše na internetu, i ne znam da li je zgrada etažirana, uostalom baš me briga da li je ili nije, vjerojatno bi oni trebali to znati, zaprimiti papire za upis, kad bude etažirana, samo prebace u zemljišnu knjigu.

Da, ali koja je razlika sad? znači , nema razlike, tako je isto da li dam u položene ugovore ili upis? oni bi trebali postupati isto?

 

Bas te briga jel etazirano? Samo prebace? ????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija