Jump to content

kako ograničiti kontakte?


dundovimarin

Preporučene objave

POZDRAV SVIMA! Ja sam otac sedmogodišnjeg sina koji odlukom centra živi samnom.unazad mjesec dana,za vrijeme kontakata s mamom dobiva batine i to jako vidljive po licu.šamari itd.doktori su ozljede popisali itd.javio sam centru ali mi kažu da oni majci nemogu zabraniti ni ograničiti kontakte.prijeti i otmicom jer ja maloga njoj više nemam namjeru dati.šta da radim?pomozite

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To je katastrofalna izjava "ljudi" koji rade u centru. Ja bih isti čas otišao kod pedijatra i zatražio pregled o ozljedama koje je dijete pretrpilo i zatražio pismeni nalaz pedijatra, te izjavu i samog djeteta. Sa takvim papirom bi podigao tužbu na Sudu protiv takve majke i zahtjevao nadzor ili zabranu pristupa djetetu, dok se ne ustvrdi psihofizičko stanje majke. Sada se na Vašu sreću ipak provodi akcija nenasilja nad djetetom i sasvim sigurno da bi takva reakcija oca pobudila neke odjeke. Na sreću, centri za socijalnu skrb postaju prve institucije koje će se najvjerojatnije ugasiti zbog globalne krize i recesije u Hrvatskoj i u svijetu i obavezne štednje koje će nam nametnuti MMF. Ja ih previše ne žalim, jer je to leglo okrutne i besmislene birokracije, koja evo i ovako manifestira svoj "humanizam" naspram tog Vašeg malog djeteta. Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dundovimarin je napisao:

POZDRAV SVIMA! Ja sam otac sedmogodišnjeg sina koji odlukom centra živi samnom.unazad mjesec dana,za vrijeme kontakata s mamom dobiva batine i to jako vidljive po licu.šamari itd.doktori su ozljede popisali itd.javio sam centru ali mi kažu da oni majci nemogu zabraniti ni ograničiti kontakte.prijeti i otmicom jer ja maloga njoj više nemam namjeru dati.šta da radim?pomozite

 

Odmah urudžbirajte PISMENU prijavu policiji sa svim što ste naveli, naročito da prijeti i otmicom, i da se bojite za dijete. Spomenite i da u CZSS nisu htjeli reagirati(zakon ih na to obvezuje).

Istu prijavu pravobraniteljici za djecu, kao i nadležnom ministarstvu. Svugdje spomenuti da CZSS nisu odreagirale.

Istu stvar dostavite i u CZSS, sa napomenom da ponovo tražite da zaštite dijete.

 

Dignite frku, jedino tako ćete ih pokrenuti. Razmislite i o obraćanju medijima, to državne birokrate najviše plaši, samo bez imena ili slike djeteta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija