Jump to content

NASLJEĐIVANJE DUGOVA!?


anonimno

Preporučene objave

DRAGI MOJI,

OTAC MI JE "OSTAVIO" (OTISAO JE U NEPOZNATOM PRAVCU) SAMO OBAVEZE, PA PLAĆAM KREDIT NA SVOJE IME KOJI SAM DIGLA ZA NJEGA IDUĆIH 15 GOD., PLAĆAM JOŠ JEDAN KREDIT PO KOJEM SAM MU JAMAC IDUĆIH 5GOD. I STRAHUJEM DA POSTOJI MOGUĆNOST DA NAKON NJEGOVE SMRTI NASLIJEDIM DUGOVE IAKO ON NIKAKVE IMOVINE NEMA. JE LI TO MOGUĆE? ŠTO MI JE ČINITI? ZNAM DA ZVUČI NEVJEROJATNO... OSJEĆAM SE GLUPO ALI KOME POMOĆI AKO NE SVOME NAJBLIŽEM... PA OTAC JE OTAC... I ... BAREM VI IZVUCITE POUKU!!! DANAS NE ŽELIM ZNATI NIŠTA O NJEMU... ALI BIH SI ŽELJELA OLAKŠATI ŽIVOT BAREM DA SKINEM TAJ KREDIT PO KOJEM SAM MU JAMAC SA SVOJIH LEĐA.

HVALA NA TRUDU

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

AKO TI NISU STAVILI U BANCI OVRHU NA PLACU, izvedi neku administrativnu zabranu na placu u roku trajanja kredita.

mozda djeluje glupo, ali moji poznanik je isto bio jamac frajeru koji je kupio stan kreditom na 20 god. prodao stan i otisao negdje (mislim norveska). kako mu sada moze piriti, formalno je napravio rastavu braka sa senom kojom i dalje zivi normalno i sada ima alimentaciju na djecu koju placa zeni do nuznog dijela koji mu ne mogu skidati kao jamcu.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bila obitelj u pitanju ili ne, ako ste pristali biti jamac, onda ste bili i upoznati s obrazloženjem što je jamac. Žao mi je kad ljudi upadnu u takve probleme ali sami si to rade. Možda zvuči sebično, ali mislim da nemate zašto kukati i plakati jer ste sami pristali biti jamac, i kolko vidim dići jedan kredit na svoje ime (!!??!) a za svog oca. Žalosno je da danas što se novaca tiče nije ni obitelji za vjerovati, zato ljudi, ako nemate viška novca za "bacati", nemojte ulaziti u kredite (pa makar i kao jamac) za druge osobe!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija