Jump to content

II Mirovinski stup i HRVI mirovina


trapavi

Preporučene objave

a ništa,ti sigurno ni bilo tko sa ovoga foruma nemože doči do tih novaca..i samom mi je tako..ako dobiješ opču nesposobnost tvoj novac iz drugog stupa če prebaciti u prvi stup i to ti je to..a ako imaš profesionalnu nesposobnost,tvoj novac ostaje u drugom stupu,samo na njega nejde nikakva lova pošto si u mirovini,kada dobiješ opču nesposobnost oni ta sredstva samo puste u prvi stup..ma ja zvao i pitao kao se može do tih novaca..nikako..to je u državnim obveznicama,dionicama,tko da je taj fond totalna pušiona za nas koji smo otišli u mirovinu,bez veze nam uzimali lovu svaki mjesec 50 eura...neznam šta da kažem..probaj nazvati taj mirovinski stup i pitaj da ideš u mirovinu i šta če biti sa tvojima novcima?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav.

Svojevremeno je bila emisija na tv-u upravo o mirovinskim stupovima te je rećeno citiram:

-najmanje se je moralo uplačivati u mir. stup 5g.

-a isplačivanje sredstava iz stupova ide tek kada osoba napuni godine za punu mirovinu (to znaći sa 60g. ako se ne varam ili 65g)

Ako griješim neka me netko ispravi...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija