Jump to content

Zašto se ispiti padaju


Sarah-Kay

Preporučene objave

Pozdrav!

 

Postavila si jednostavno pitanje! Evo odgovora od osobe koja je 1-vi put pala,

 

a, to je, ispiti se padaju iz čistog našeg NE-ZNANJA, ja sam pala prvi put samo zato što nisam naučila! Istina je da sam imala krive informacije što moram učiti ali to me ne opravdava! Sudci su ravnopravni prema svima, netko ima više/manje sreće sa pitanjima, čak štoviše pomažu i izvlace te! Pada se što se ispit olako shvaća i ne posveti se dosta vremena učenju. Istina na temelju tog našeg ne znanja netko se uspije provući i prođe!

Dakle, treba sjesti i naučiti, bar osnove iz svega, i ne lupati gluposti tako da rasrdiš ispitivača!

 

Pozdrav Tina!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bilo bi nevjerojatno da svi prođu. To bi značilo da državni ispit svi shvaćaju dovoljno ozbiljno, da nikog nikad ne opere paklena trema, da nikad nitko ne zariba s literaturom, da nikad nitko ne previdi neku glupu imjenu zakona, da su ispitivači uvijek objektivni, da nikad nemaju fulll mslabi dan.... ma tisuću je tu kombinacija.

Pa i padac je sastavni dio životne priče. Kamo sreće da bi najgorei padac u životu bio padac na državnom!

 

Svaka čast na temi. A naravno i onima koji objektivno priznaju da su zaribali. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija