Jump to content

Pozivi za sud ili policiju


Matei

Preporučene objave

Što ako mi dođe poštar s pozivom za sud ili policiju a ja u tom trenutku nisam prisutan kući niti itko od ukućana?

 

Da li se onda smatra da izbjegavam poziv ili poštar u sandučiću ostavi onaj žuti papirić da se poziv može predignuti na pošti?

 

Očekujem jedan takav poziv a ujedno imam i nekih obaveza van kuće pa ako mi netko može odgovoriti na ovu dilemu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako vas postar ne zatekne kod kuce, a radi se o preporucenoj posiljci s povratnicom (kakvom vam se inace obracaju institucije) onda ce vam postar ostaviti papir kojim vas obavjestava da je za vas prispjela posiljka. Od slijedeceg dana tece 5 dana (izuzev nedjelja i praznika) koliko vas ta ista posiljka ceka na posanskom uredu. Tamo odete s osobnom i podignete je. Ako ne podignete vraca se posiljaocu koji vam posalje ponovno. Dakle imate mogucnost jos 5 novih dana da podignete tu istu posiljku. Do tada vas nece smatrati da izbjegavate podignuti posiljku jer je normalno da ste odsutni od kuce itd. Sve vise od toga ovisi o instituciji koja vam je poslala neku posiljku i kako oni tretiraju neprimanje.. Najcesce nije pametno toliko pretjerivati s nepodizanjem ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija