Jump to content

Problem s naslijedstvom


m23b09

Preporučene objave

Imam problem u svezi vlasništva i nasljeđivanja.

2006 god. smo ja i sestra naslijedili od pokojnog djeda kuću i zemlju.među česticama zemlje je i neka oranica.Promjenom prostornog plana oranica postaje bitno vrjednija jer se tu planiraju javni radovi i zemlja će se otkupljivati.

Jučer dolaze neki ljudi koji tvrde da su oni tu zemlju od djeda kupili još 2001,te pokazuju papire.Ja sam inače i čuo da je djed nešto prodavao pa nisam iznenađen,kažem im da odu na sud i riješe to i gotovo,te ih pitam kako sam ja to naslijedio 5 god kasnije ako su to oni kupili 2001.Oni su nešto pričali o tome kako netko nije nešto označio, pa se to nije dostavilo u gruntovnu,te ovo te ono.Ja kažem ok sve što ste rekli meni recite na sudu i neka ovi donesu odluku ili što već,da je to vaše.i sad oni meni kažu da ne da ja njima moram napisati novi kupoprodajni ugovor kojim to prebacujem na njih.

Mislim da su oni bili na sudu i da su onda došli meni.

Ne trebam napominjat da sad ta nekretnina vrijedi višestruko više.

Što se dešava?Kako sam ja to naslijedio?Zašto se to ne može riješiti sudom?Zašto bih ja prepisivao bilo što bilo kom ako ,štajaznam,neću?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija