Jump to content

Zaboravio napisati molbu / prigovor


shifty

Preporučene objave

Pozdrav,

 

Molio bih ako netko zna što me čeka da mi kaže.

 

21.03.09. oko 22:30 sam slikan sa 73km/h u dugom selu na ulici gdje nije bilo žive duše.

Ograničenje je bilo 50km/.

 

Policajac je rekao da aparat slika od 71km/h i da to što sam ja vozio 73km/h nije brza vožnja al me je slikao i mora napisat prekršajni nalog.

 

 

Uglavnom ja sam prespavao nekako napisat molbu da mi umanje kaznu ili zamjene za nekakav dobrotvrni rad.

 

 

Što me čeka sada??

Prekasno je već da napišem molbu?

 

Unaprijed hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

shifty je napisao:

Što me čeka sada??

Prekasno je već da napišem molbu?

Nikad nije kasno platiti kaznu, osim kad porezna svojim načinima Vam prebije dugovanje prema državi.

 

Nitko Vam ne može zabraniti da napišete prigovor, istog će policija proslijediti sudu za naznakom da je nepravovremen, a prigovor će sud odbaciti.

 

Ne ispunjavate uvjete za obnovu postupka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

 

Nitko Vam ne može zabraniti da napišete prigovor, istog će policija proslijediti sudu za naznakom da je nepravovremen, a prigovor će sud odbaciti.

 

netocno, odnosno prigovor ne ce napustiti PP jer:

Nepravodoban i nedopušten prigovor rješenjem će odbaciti izdavatelj prekršajnog naloga.

 

 

a vama shifty ostaje samo mogucnost da postupite prema sljedecem:

Okrivljeniku koji iz opravdanih razloga propusti rok za podnošenje prigovora dopustit će se povrat u prijašnje stanje. Na odlučivanje o molbi za povrat u prijašnje stanje primijenit će se o tome odredbe ovoga Zakona o molbi za povrat u prijašnje stanje zbog propuštanja roka za podnošenje žalbe protiv presude.

 

 

razloga za ocajavanje bas i nema jer:

(6) Novčanom kaznom u iznosu od 500,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji se vozilom na cesti u naselju kreće brzinom koja je za više od 10 do 20 km na sat veća od dopuštene ili prometnim znakom ograničene brzine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

uopce nisam u toku.

 

kada netko ide tumaciti recenicu "Nepravodoban i nedopušten prigovor rješenjem će odbaciti izdavatelj prekršajnog naloga." znaci da je glup i da je potpuno nesposoban i da mu kvocijent inteligencije manji od 60!

 

ma pozlije mi od takvih idiotarija.

 

pa ako vjerujemo da je policajac sposoban utvrditi prekrsaj,

pa zar onda smatramo da je par dana kasnije policajac takav idot da ne zna zastaru izracunati???????

 

bilo bi zapravo najpametnije da oformimo jedno neovisno tijelo, npr ured za racunanje zastare, koje bi bilo pri ministarstvu pravosudja ali financirano od MUPa.

takav ured bi osim nacelnika i tri pomocnika mogao uhljebiti jos 500-700 radnika koji bi racunali dane.

obzirom da ima puno poste, za otvaranje pismena bi trebalo jos barem 200 licenciranih otvaraca koverti.....

 

 

i ako cemo biti dosljedni, ovakvo tumacenje mijenja zakon, a zna se tko zakon smije mijenjati.

pun mi je kufer raznoraznih misljenja nepismenih tikvana..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

..

Upotreba nepristojnih riječi neće Vam pomoći. S njima se samo dokazuje primitivnost osobe koja ih piše.

 

cudi me sto nisam dobio i link na bonton.

 

s druge pak strane postoji i poseban naziv za ljude koji se ponasaju kao vi. svojim ste dosadnim komentarima postali tipican predstavnik takve osobe.

obzirom da sam siguran da vam pojam Back Seat modding nista ne znaci, klikom na njega pojaviti ce se definicija :namiguje:

 

 

ps

koliko se sjecam vi takodjer niti ste pravnik a niti profesionalac

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

koliko se sjecam vi takodjer niti ste pravnik a niti profesionalac

Profesionalac, aktivan sa dugogodišnjim iskustvom i neprestanim usavršavanjem. Obučen i naviknut na provokacije, provokatore i diletante. Poznat i priznat u svojoj okolini, stalno on-line na telefonu, faksu, mobitelu, mailu i terenu. Mobilan svim prijevoznim sredstvima.

 

Nemate se ničega ni sjećati jer ni ne znate ništa.

 

A što je ljutko? Vjerovatno nije uspio u svojoj struci te svojom arogancijom uči druge kako se radi njihov posao.

 

Ne smije u "stvarnom životu" nikome davati savjete jer nije školovan za to.

 

Ovaj forum koristi za liječenje vlastitih kompleksa i falinga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

 

Profesionalac, Mobilan svim prijevoznim sredstvima.

:-D:-D znaci TRAMVAJAC :-D:-D

 

sada je sve jasno. doista ste profesionalac.

sreo sam mnogo ljudi ali niti jedan nije bio tako ponosan na svoju profesiju.

 

gospon tramvajac, ostala sam vam na prikolici otvorena vrata, budite profesionalni pa ih zatvorite :-D:-D

 

 

 

 

*************

za one koji zele znati vise!

 

prikolica zapravo nije prikolica

vrata zapravo nisu vrata

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija