Jump to content

otvaranje tarot linije


hrabralavica

Preporučene objave

  • 7 godina kasnije...

Lijep pozdrav svima...

Dakle, kod mene je ovakva situacija:

Vlasnica sam, direktorica i jedina zaposlenica d.O.o. koje uredno posluje dugi niz godina, što uključuje i urednu isplatu plaće i plaćanje svih obveza doprinosa, poreza i prireza koje iz nje proizlaze.

Međutim...

Zbog nekih težih životnih okolnosti, smanjio mi se obim posla i prihod.

Kako bih donekle popravila svoju financijsku situaciju, razmišljam o otvaranju linije 060 zakupom broja od It1 d.O.o.

Napominjem da bih na toj liniji radila sama, odnosno, ne bih zapošljavala nikoga.

Stoga me zanima slijedeće:

1. Mogu li tu liniju zakupiti kao pravna osoba (odnosno moje poduzeće) i koju djelatnost u tom slučaju treba prijaviti trgovačkom sudu...?

2. Ako sam u stalnom radnom odnosu u spomenutom poduzeću, mogu li tu liniju otvoriti kao fizička osoba, odnosno neovisno o svojoj firmi i zaposlenju u njoj te koje su moje obveze u tom slučaju po pitanju plaćanja doprinosa, poreza i prireza, odnosno, kakve su zakonske odredbe u tom smislu...?

Unaprijed zahvaljujem na svakom odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Djelatnost koju bi trebali prijaviti je, prema NKD 2007, 96.09 Ostale osobne uslužne djelatnosti d.n.

 

Taj razred među ostalim uključuje i astrološke i spiritualističke djelatnosti. Koliko je meni poznato, za zakup bi trebali biti pravna osoba, no točniji odgovor bi vjerovatno dobili od spomenute tvrtke.

 

Zahvaljujem Vam na brzom odgovoru. Svakako ću od spomenute tvrtke zatražiti dodatne informacije. Lijep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija