Jump to content

Svjedok u kaznenom djelu iz čl. 173/2, čl. 41 ZID


nina0008

Preporučene objave

Imam pitanje.

Pozvana sam ko svjedok u postupku protiv osobe koju u biti ni ne poznam po imenu i prezimenu.

O čemu se tu radi?

I o čemu me budu ispitivali?

Moguće da su prisluškivali?

I što da kažem a da sebe ne pokopam...jer kupili smo par puta manju količinu za sebe neki rođendan ili tak nešto...

Aj molim vas javite mi što prije!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pao je tvoj diler i tvoje ime je spomenuto u istražnom postupku kao jednog od (mogućih) kupaca droge od okrivljenika.

Na sudu si dužna govoriti istinu, inače možeš biti kažnjeno gonjena. Ako kažeš da si kupila od osobe drogu neće te kazneno niti prekršajno goniti, ali češ zacementirati 3 godine zatvora toj osobi. Ako te pitaju reci da si kupila samo za sebe, da ne ispadne da si davala ili prodavala dalje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kakva zafrkancija? Kupovala si drogu, to nije zafrkancija.

 

Nitko te ne tereti jer si samo svjedok. Preporucujem da kazes istinu jer je moguce da su ga prisluskivali i ako si preko moba narucivala tada si mozes zakomplicirati zivot ako na sudu utvrde da si lagala.

 

Tvoja je duznost svjedociti i to je to. Nakon toga si slobodna, nemas nikakav dosje, nista.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija