Jump to content

revizija ili neznam ni sam !!!


deltacro

Preporučene objave

molim da mi odgovori netko dali zna za neki slučaj gdje je revizija odnosno II stupanjska komisija predmet zaprimila ,odradila tu reviziju te predmet dostavila područnom uredu hzmo no onda se dogodi da nakon svih tih potvrda iz zagreba i potvrde iz područnog ureda hzmo da je predmet dostavljen njima nazad iz zagreba -- predmet jednostavno nestane !!!!!! osoba je išla na pogoršanje sa svom dokumentacijom ,predala sve područnom vještaku i nije bila niti pozvana na vještačenje jer navodno zbog opće trajne nemora ni biti pozvan na vještačenje ..ljudi predmet nestane odnosno nema ga više niti u područnom uredu odnosno njihovoj evidenciji što bi sad bilo najbolje da poduzme osoba ,još samo jedan dodatak provjereno da je područni vještak uredno evidentirao da je osoba bila prisutna na vještačenju što nema veze sa istinom i kulminacija svega to vještačenje je evidentirao nakon što je iz zagreba stiglo rješenje II stupanjske komisije( koje je nestalo netragoma ).????? svašta sam čuo ali ovako nešto jednostavno nisam mogao zamisliti no sve sam osobno čuo svojim ušima jer sam bio prisutan kad se vršila provjera u zagrebu i potvrđeno je da je predmet poslan iz zagreba,,,, osoba čeka mjesecima rješenje i sad nakon što se raspitala o svom predmetu doživi totalni živčani slom jer niti je dobio od područnog vještaka ni da je odbijen zahtjev niti da je prihvacen ....katastrofa :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija