Jump to content

Što sve poslodavac može ili što smije


alex13

Preporučene objave

Pozdrav svima,

ne znam da li postoji ova tema na Forumu pa se unaprijed ispričavam a i nova sam.Zaposlena u jednoj financijskoj instituciji (nije bitno kojoj jer su ionako sve iste)i jučer sam doslovce poludila jer je došlo "naređenje" da svi koji imaju obrt,sudjeluju u radu nadzornih odbora (možeš misliti što netko od šljakera radi) i slično prema zakonu koji je donesen 01.04. unutar firme to moraju prijaviti?

S kojim pravom se zadire u nečiju privatnost jer ono šta ja radim izvan banke je moja privatna stvaro i ako imam obrt uredno prijavljujem porez i plaćam paušal a da stvar bude još apsurdnija obrt nije do sada zaradio ni kune.

Ovo je za mene mobing i to bez rukavica.Zanima me pravna strana ove zapovijedi a i šta mislite o ovome?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav i hvala, pretpostavljala sam da je tako i nema sukoba interesa jer obrt nema po djelatnosti veze sa poslom kojim radim.Od straha sam ga isti dan ugasila, da nisam u poziciji da jedina radim u obitelji pokazala bi zube ali ovako se mogu samo pokriti ušima po glavi i šutiti.

Mrzim ovakav mobing ali da reci nešto i ode glava.Strašno zar ne..........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija