Jump to content

zelim samo dobar savjet od vas ako je moguce


naca

Preporučene objave

ovako prvo da vas pozdravim tko god da cita o mom problemu

radim negdje van svoje zemlje slobodna sam djevojka i naravno sam upoznala nekoga sa kime sam eto provela vise od godinu dana kad smo krenuli u vezu normalno da sam pitala da li je slobodan rekao je naravno da jeste,posto je pokusavao na sve moguce nacine da mi dokaze iako nismo iz iste zemlje ja sam i povjerovala.Medjutim prije sedam dana sam saznala da zivi sa zenom nevjencano vec 10 godina

jako ima probleme i nemaju djecu(to i jest problem)varao je i prije ali je sad kao zaljubljen u mene ali mu je tesko da odnese odluke,ja sam normalno se sklonila od njega ali on me proganja i obecava da ce da nesto uradi,ali ja kako sam povrijedjena ja sam pocela da mu prijetim ako on nemoze ja cu da idem i da kazem istinu njegovoj toj zeni,ide u julu na odmor i moli me da cekam da vidim sto ce da se desi

Da li je iko imao ovakav problem i mi se volimo ali neznam sto da uradim da li da cekam ili jednostavno da ga se rijesim

 

pomozite mi jer sam na pomolu da poludim...

hvala

naca

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija