Jump to content

ovrha- hitno


Klupe

Preporučene objave

Molim pomoc, sto moze biti razlog za odgodu ili obustavu ovrhe po rjesenju suda o privremenoj mjeri, a sve poradi odluke da dijete zivi s majkom koja je do sada nepravomocno osudjeni obiteljski nasilnik (sto mozete detaljno procitati u mom threadu 'pravda je spora i nedostizna...'). Molim hitne odgovore i savjete!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nisam dobro shvatila o kojoj je privremenoj mjeri radi, ali inače znam da su privremene mjere često hitne, što znači da je odgoda teško izvediva. Možda najbolje tražiti izuzeće suca, za početak će to odgoditi sve radnje u tom postupku, pa tako i mjeru, dok se ne odluči o (ne)izuzeću istoga...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Eto da malo pokrenem ovaj thread jer me zanima Vase misljenje o slijedecem.

 

Za sada sam iskopao jedino dvije stvari koje bi bile izvedive:

 

1. traziti odgodu ovrhe radi zahtjeva za izuzecem suca jer se time prekidaju izvrsavanja svih rjesenja koje je taj sudac izdao, dok se ne odluci o njegovom izuzecu

 

2. traziti ponistenje presude i time isto privremeno obustaviti izvrsavanje ovrhe, dok se ne odluci o istome.

 

Prijedlozi, strucni i najprimjereniji mojem slucaju, molim :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija