Jump to content

molim hitnu pomoc


moslavac

Preporučene objave

molio bi vas da mi netko hitno odgovori radi se o kaznenom djelu ugrozavanje zivota i imovine rasprava je 12 5 u medzuvremenu je napravljeno slicno djelo covjek se nalazi u remetincu branitelj je dragovoljac dali ima pravo od odvjetnicke komore traziti besplatnog odvjetnika nesto su o tome govorili nema stalna primanja molio bi da mi netko hitno odgovori da covjeku pomognemo pozdrav :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam pravnik ali koliko ja znam u kaznenom postupku svatko ima pravo na odvjetnika po službenoj dužnosti kojeg mu dodjeljuje sud, tako će ga dodijeliti i tvom frendu i to najvjerojatnije automatski jer je zbog težine kaznenog djela predvidjena i obavezna nazočnost branitelja-advokata-odvjetnika, eto nadam se da sam pomogao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala ti franc to i ja znam da ti sud dodjeli odvjetnika po sluzbenoj duznosti samo kakvog zato sam zamolio ako netko zna ovo sa odvjetnickom komorom gdje oni besplatno daju odvjetnika samo neznam koje papire treba donjet kod njih i koja su pravila to me zanima sto se tice hrvatskih branitelja samo da kazem da covjek koji lezi u remetincu ima invalidno djete i jos jedno zato opet molim nekog da pomogne :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a čuj po službenoj dužnosti ti je isto besplatan i član komore, inače što se tiče besplatne pravne pomoći koju spominješ mislim da ti je ona za parničke postupke gdje su ti ugrožena neka prava. npr ti tužiš poslodavca i tome slično a za koje inače uvijek moraš sam angažirat i platit advokata

 

inače iz mog iskustva savjetovao bi tvom frendu da angažira plaćenog advokata jer su ovi besplatni službeni stvarno katastrofa, njih inače plaća država neku mizeriju i jedini im je cilj izvući se sa što manje posla

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija