Jump to content

PTSP i obitelj


hasko

Preporučene objave

hasko je napisao:

Koja su prava moje obitelji ako se meni nešto dogodi po ovom pitanju. Iskreno, trpe više od mene .

 

...nedavno je bila akcija hvale vrijedna, naime braniteljima sa statusom hrvi-a a koji su ostvarili na osnovu oboljenja od ptsp-a ministarstvo branitelja organioziralo je potpuno besplatno i diskretno sistematski pregled supruga istih branitelja...

 

...mene su kontaktirali na telefon ( sami su me pronašli i tražili moju suprugu s kojom su dogovorili sistematski...)...

 

...eto, ne znam je li to još traje ali svakako ne može štetiti...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ninosk je napisao:

JEL ZNA NETKO NEŠTA PODROBNIJE O OVOME,JA NIKAD ČUO,GDJE SU SU PREGLEDI,KADA ITD...? :misli:

 

...iz ministarstva branitelja su kontaktirali osobno moju suprugu telefonski ( oni sami su pronašli broj i prvi nazvali ) te s njom dogovorili termin u zagrebu u klinici za tumore ( tamo je išla na sistematski )...

...tamo je došla dogovorenog dana u dogovoreno vrijeme bez uputnice, nije joj trebala ni zdravstvena, samo je kazala na porti u vezi čega je došla i ime i prezime...sistematski je trajao jedno 5 sati...

 

...raspitajte se u ministarstvu branitelja...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija