Jump to content

zatjevi za maloprodaju kod d.o.o.


anonimus25

Preporučene objave

dragi moji forumaši!

trebam vašu pomoć.

Pokušavam naći na netu neki popis zahtjeva koje bi d.O.o. trebao zadovoljiti ukoliko otvara maloprodaju...ali nažalost bez sreće (barem za sad).

Da li postoje neki zahtjevi koji trebaju biti zadovoljeni ili kako to ide?

Isto tako da li radnici u maloprodaji trebaju imati određene kvalifikacije-trgovački smjer ili nešto takvo?

Ako da, gdje je najbrži način da se odradi neka prekvalifikacija?

 

Uz sve to ja imam završenu višu školu -i moja "titula" je viši ekonomist za unutarnju i vanjsku trgovinu...da li bi to prošlo pod rad za maloprodaju??

 

Jedva čekam vaše odgovore!!

i lijepo vas pozdravljam!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovako,

pretpostavljam da d.O.o. još nije registriran pri trgovačkom sudu, o tome možete pročitati na hitro.hr...što se maloprodaje tiče morate pogledati nacionalnu klasifikaciju djelatnosti i odlučiti koju djelatnost će te obavljati i to prilikom osnivanja prijaviti u sudski registar, onda trebate imati minimalne tehničke uvjete za maloprodaju, zatim opće sanitarne i zdravstvene uvjete (više u zakonu o trgovini)

što se tiće kadra još nije stupio na snagu pravilnik o minimalnoj stručnoj spremi za djelatnike u trgovini dakle kadar za sada može biti raznih struka

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija