Jump to content

pomoć


zordon

Preporučene objave

pozdrav.moj problem je sljedeći.23.08.2008.policajac mi je napisao kaznu za vožnju u suprotnom smjeru te još jednu za neregistrirano auto.naime auto sam parkirao 100m od njega ali je on vidio kako ulazim u suprotni smijer.sačekao me dok sam se ja pješice uputio u njegovom smjeru zatim me je legitimirao.napisao mi je kaznu 2000kn za registraciju,2000kn za suprotni smjer plus oduzimanje vozačke 3mj.napisao sam žalbu da kao student bez ikakvih primanja,bez ikad počinjenog prekršaja nisam u mogućnosti platiti navedeni iznos.sud mi je danas donio odluku da moram platiti kaznu u iznosu od 2000kn u roku od 8 dana bez prava na žalbu jer nisam iznio dokazni materijal koji bi potvrdio moj socijalni status.što je istina jer nisam dokumentirao ništa od navednog nego sam samo napisao žalbu.sad me zanima jel mogu što poduzeti kako bi odgodio plaćanje kazne?kako nisam mogućnosti da platim također me zanima kako na koji će se način naplatiti,zatvorskom kaznom ili prisilnim radom?hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Osmog dana nakon neplaćene kazne Vas neće nitko ništa.

 

Ovrha od strane porezne uprave prijeti u 2010., a zatvor u 2011. godini.

 

Dakle, taj iznos od 2.000 kuna slobodno podjelite na 6 rata, platite svaki mjesec po jedan dio, a do kraja godine cijeli iznos.

 

Čuvajte uplatnice sve do isteka četvrte godine od počinjenja prekršaja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija