Jump to content

Sporazumni raskid-nakon porodiljnog


buki1

Preporučene objave

Prije par dana sam bila u firmi (osiguravajuce drustvo) u kojoj se promijenila uprava

i rezu se naravno troskovi i cisti stari kadar (lojalan bivsoj upravi) i

nude mi sporazumni raskid ugovora (imam ugovor na neodredjeno vrijeme)...?!...plus

otpremnina malo veca od minimalne zakonske...Sto ciniti? Jos uvijek sam na porodiljnom. Potpisati ili se

tuzakati jer su ispali nekorektni ili inatiti i na silu ostati u firmi gdje

ce cekati i najsitniju pogresku za otkaz...Zanima me ako potpisem sporazumni

i ostanem trudna za vrijeme otkaznog roka kakva ce mi bit primanja na hzzo,

koja su mi prava? Preporuka dobrog odvjetnika

HVALA :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naravno, nista nisam potpisala...nude sporazumni raskid plus otpremninu koju bi odmah uplatili na racun?! Rekla sam im da sad to sve sto su rekli u pismenom obliku dostave pa cu s tim dokumentom odvjetniku jer sam jos na porodiljnom...za otkaz je malo teze jer to moraju pravdati pred NO a razlozi ne postoje, uposlili su druge ljude i mene se sad hoce rijesiti

LP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na savjetu, sad jos trebam naci dobrog odvjetnika...sto ako na kraju potpisem sporazumni uzmem otpremninu, a u medjuvremenu ostanem trudna, koja su mi prava? Vjerujem da cu se snaci za posao, ali mi stosta pada sad na pamet...najradije bi ih tuzila, ali koliko ce to trajati, ne zelim si zdravlje ugroziti iako jedino to zasluzuju jer sam na pocetku radila tri mjeseca bez prijave o cemu posjedujem dokumentaciju 8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija