Jump to content

Dobivam otkaz kao tehnološki višak i bit cu zahvalan na svakom odgovoru pa molim Vas pročitajte bar


velo

Preporučene objave

Mogući problem je što imam ovrhu na plaću zbog nepodmirenog

nedozvoljenog minusa u Pbz-u i American Expres-u tj. moj poslodavac je dobio sudski zahtjev od odvjetničkog ureda da

uplaćuje 1/3 moje plaće na račun banke do podmirenja cjelokupnog duga.

 

Zanima me :

1)Može li biti izvršena ovrha na primanja sa biroa na način da banke zbog međusobnog dogovora prebace sredstava sa mog računa jedna drugoj i kako to izbjeći?

 

2)Što je sa ovrhom na imovinu ili čak zatvorskom kaznom ako se ne namire iz plaće ?

 

3)Nemam pokretnina ni nekretnina mogu li pljeniti imovinu roditelja kod kojih sam prijavljen ?

 

4)Znate li dobrog i nebaš skupog odvjetnika, jer nisam baš pri novcu i bit cu još manje ali ako se mora , mora se .

 

I ako ste ovo pročitali i želite nešto odgovoriti još samo ovo:

-člankom 148. Ovršnog zakona propisano je da su primanja po osnovi privremene nezaposlenosti izuzeta od ovrhe.

-djelatnica kartične kuće je rekla da ako pošaljem dopis da ne skidaju sa računa idu sa drugim instrumentima ovrhe

-djelatnica biroa da se banke naplaćuju u praksi od sredstava za nezaposlenost bez obzira na promjenu računa i da ne mogu dati broj tuđeg računa jer varam državu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija