Jump to content

pitanja raso


Sue

Preporučene objave

s Rašom nećeš imati problema, čovjek je legenda....

pita osnove osnova....

počne s radnjom, koja je to grana kaz. zakona, s kojim stupnjem krivnjem se čine ta djela itd.....

obično pita osnove pritvora, mene je pitaioo zastaru kaznenog prigona, mjere upozorenja, uglavnom bez brige, ispitivač za poželit....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jao, onda sam otisla u prevelike detalje.. :-D

 

ucim po tomasevicu kpp, a ono cega nema tamo, nadopunjujem skriptom od 114. str. po pitanjima (npr. pretraga, oduzimanje predmeta, povrat u prijasnje stanje..)

 

cak sam procitala i zsm i zakon o zastiti osoba s ds (jedino sto sam korisno nasla u ovom zadnjem jest to da je nadlezan sud u izvanparnicnom postupku, ovo ostalo mi se cini previse, tj. mislim da je dovoljno znati ono sto je u zkp-u)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za rasu sve najbolje,pita stvarno najjednostavnije i ne zamjera greske.

npr. namjera,nehaj,vrste sankcija,sigurnosne mjere, zastara izvrsenja kazne (ne treba sve nabrajati),rad za opce dobro na slobodi,pritvorske osnove, amnestija, pomilovanje, branitelj,nabrojati izvanredne pravne lijekove, obnova-neprava, ukratko, in dubio pro reo, beneficium cohaesionis, da li moze zalba protiv 2 st presude,kad, istraga, nepotpun podnesak i sl.

Dovoljan je KZ i ZKP, cak i previse.....(ne treba Garacic skripta ni nista dodatno za njega :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija