Jump to content

ostavina nakon smrti majke


maramih

Preporučene objave

majka mi je umrla 2002 godine kada sam imala 22 godine. po njenoj smrti ostavina nije provedena iako sam sigurna da je ista posjedovala i pokretnu imovinu a i nekretnine. danas nakon 7 godina otac mi negira pravo na stanovanje u stanu u kojem sam se rodila i kojeg je suvlasnica bila i moja pokojna majka. otac je svojevremeno bio zaposlenik u jednoj banci i sumnjam da je poslije majčine smrti zajedno s osobom s kojom danas živi u nevjenčanoj bračnoj vezi krivotvorio potpis majke te podigao novac sa štednih računa na kojima je imala pozamašnu svotu što u kunama što u stranoj valuti. također zasigurno znam da su bila otvorena i dva računa na ime moga brata i mene ali nikad nisam saznala ništa o tom jer je brigu o tom vodio isključivo otac, a sada tvrdi da to nije ni postojalo.u vremenu nakon smrti majke a za zajedničkog življenja u navedenom stanu , došla sam do saznanja te imala uvid u neke dokumente koji mi daju za pravo da mislim da je otac imao plan svu imovinu koja je bila zajednička tj majčina i njegova, otuđiti te učiniti da brat i ja ne dobijemo u ostavštinu ništa nakon smrti majke.osobno nisam htjela nikad postavljati pitanje oko tog ali sad kad sam bolesna a bolest je eskalirala u ovom vremenu a inače sam bolovala i kao dijete i otac tome nije pridavao nikakvu pažnju ni brigu, isti me sad tjera iz stana. zanima me da li mogu poduzeti ikakve mjere da ponovo pokrenem pitanje ostavine nakon smrti majke i da li mogu bilo što poduzeti da me otac ne istjera iz stana kojeg je za života suvlasnik bila i moja majka. molim one koji imaju pravno znanje u svezi ovakvog problema da mi pravnim savjetom pomognu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija