Jump to content

majka priznaje css da tuce djete


brunowien

Preporučene objave

danas sam u css imao razgovor u vezi pol.prijave u kojoj je navedeno da je muz majke mog djeteta tukao nase djete na istom razgovoru majka priznaje da i ona zna ponekad istuci dijete, zanima me da li je css po tom pitanju duzan nesto poduzeti ili je ta vrsta odgoja ok onako ponekad malu istuci pu guzi?

molim neke koji znaju kakva je procedura ako se trazi promjena skrbnistva i ako jedan od roditelja zivi vani mozi pvt.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa ovo je isto što se i meni desilo, samo ja imam harlekina koji još nije u bračnoj vezi sa mojom bivšom suprugom. Ja sam po tom slučaju bio na policiji i stvari stoje ovako:

 

ad1) Otići pod hitno u u dom zdravlja njenom pedijatru i zatražiti pismeno izvješće o eventualnim ožiljcima ili tragu nasilja nad Vašim djetetom koji je proveo očuh vaše bivše žene. Pedijatar će je saslušati i pismeno konstatirati stanje djeteta.

 

ad2) Otići na policiju i izvršiti prijavu i zatražiti od njih intervenciju.

 

ad3) Podići na osnovu dokaza tužbu sa zahtjevom da se taj čovjek trajno udalji od Vašeg djeteta Obiteljskom Sud Općinskog suda u gradu gdje je prijavljeno prebivalište Vašeg djeteta!

 

ad4) Obavjestiti pismeno czzs radnjama koje ste poduzeli i razloge zbog čega ste poduzeli ovakve korake sa zahtjevom za intervenciju centra po tom problemu, prema kojem Vas centar mora pozvati na razgovor.

 

To je ono što bih ja napravio slijedeći puta!

 

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija