Jump to content

Tko rješava žalbu na rješenje HZMO?


Bucimir

Preporučene objave

Ako se žalim na rješenje HZMO nezadovoljan odlukom povjerenstva za reviziju, koje mi priznaje da je bolest 20% uzrokovana ratom(iako je po mišljenju ovlaštenog vještaka HZMO to 100%),tko rješava moju žalbu, HZMO ili MOBS? Ako mi rješava povjerenstvo za reviziju ocjene invalidnosti onda je to po onoj narodnoj kadija te tuži kadija ti sudi; a u tom slučaju rezultat se zna unaprijed...

 

ps. Pozdrav svim hrvatskim braniteljima...a nek se stide svi "hrvatski branitelji"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...pogledajte što Vam piše u pouci o pravnom lijku-HZMO-središnja služba -rok 15 dana

 

...posavjetujte se sa pravnikom HZMO-a,još bolje pravnikom HVIDR-e ili pravnom službom neke druge braniteljske udruge (bez obzira da li ste član)-savjet budete dobili ....

 

...možda nebi bilo loše da se nastavite liječiti i sakupljati med.dokumentaciju,gdje bi bilo poželjno da se vidi pogoršanje bolesti,pa u "neka bolja vremena"idete na obnovu postupka temeljem pogoršanja bolesti-a koju pokreće Vaš dr.OP u dogovoru s Vama...

 

 

...nažalost to je tako vidite kakva su vremena nemaju para pa nažalost to se lomi i na nama braniteljima ...želim Vam sreću ,a odluka je na Vama ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kolega Kompa!

Ako ti je predmet kod Likvidatra to znači da ti likvidator oračunava odnosno usklađuje iznos mirovine kolika ti je bila i koilko trebaš dobiti razlike ( pretpostavljam da je u pianju žalba koja je prihvaćena), kada likvidator završi svoj dio posla on šalje nalog za isplatu u Državnu riznicu. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija