Jump to content

timski prikaz


Stubi

Preporučene objave

...timski prikaz je kao prijemni ispit za srednju ili za upis na fax...

 

...tamo postavljaju razno, razna pitanja ( od sadašnjeg života do prijašnjeg kada si bio u ratu itd..) jedno 6 ili 7 liječnika psihijatra, psihologa i slićno, a ti sam među njima...

 

...koliko sam ih ja skužio između ostalog ispipavaju da li je netko ovisnik o drogama ili alkoholu...

 

...to se mora proći bez obzira na dijagnozu, a pogotovo ako je dijagnosticiran ptsp u nekoj manjoj sredini i bolnici a ne u jednom od regionalnih centara za psihotraumu....onda obavezno mora osoba ići na timski prikaz i još k tome, ajmo nazvati ako prođe timski i na lječenje u isti centar...

 

...to bi bilo po mojim saznanjima, znaći osoba koja ima dijagnosticiran ptsp ali istu dijagnozu nije dobio od neke veće ustanove kojoj je uža specijalnost psihijatrija ( ptsp ) mora na timski prikaz da ga malo i tamo preispitaju i pregledaju specijalisti...

 

...timski prikaz traje oko 20 - setak minuta....osobno bi volio da odem još jednom na isti ( bio sam 2000 god. ), ali me neće da slušaju više jer znaju sva o meni ( lječim se u dubravi svo vrijeme )....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija