Jump to content

Sporazumni, zakon o sudskim pristojbama, ratni vojni invalid


LadyDi

Preporučene objave

Nakon 12,5 godina braka, imamo dvoje maloljetne djece, smo se oslucili na sporazumni raskid braka. Vjerujem kako ce biti jos pitanja, ali sad me najvise zanima ovo; posto je sporazumni zahtjev u pitanju, ukoliko suprug preda zahtjev, koji je invalid domovinskog rata, da li smo oslobodjeni sudskih troskova oboje ili samo suprug i koji su moji troskovi, ukoliko ce ih biti? :-?

Unaprijed puno hvala na odgovorima i pomoci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na savjetu.

Jos jedno pitanje oko kojeg imam vlastitu dubiozu; suprug ce se preseliti u manji stan, kao podstanar i zamolio me je da se ne odjavljuje sa trenutne adrese gdje smo oboje prijavljeni na kojoj imamo nekretninu, dok se ne preseli u ocev stan kroz pola godine, cca.

Koliko bi to bilo pametno?

Hvala :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

LadyDi je napisao:

Hvala na savjetu.

Jos jedno pitanje oko kojeg imam vlastitu dubiozu; suprug ce se preseliti u manji stan, kao podstanar i zamolio me je da se ne odjavljuje sa trenutne adrese gdje smo oboje prijavljeni na kojoj imamo nekretninu, dok se ne preseli u ocev stan kroz pola godine, cca.

Koliko bi to bilo pametno?

Hvala :)

 

Ne može vam nikako škoditi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija